| Ürün adı | 3.3*6.5M Pnömatik Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC, ISO17357 |
| Renk | Siyah |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Koni Kauçuk Çamurluklar NR Malzemeleri Güvenlik Kalıplama 600H Çarpışma Önleyici |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Yükseklik | 500H-2000H |
| Sıcaklık | -40°C-120°C |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş W Tipi Römorkör Çamurlukları W Çamurluk Başı ve Kıç Koruması Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk, NR, NBR, SBR |
| Tip | Römorkör W Çamurluk |
| Yükseklik | 200mm-450mm |
| uzunluk | 2000 mm |
| Ürün Adı | Endüstriyel Kaliteli Hücre Kauçuk Fender Deniz Fenderler Mooring Fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1000H |
| Yükseklik | 500-3000mm |
| Türü | Sabit hücre türü |
| Ürün Adı | Hücreli Kauçuk Çamurluk Panelleri Çamurluk Römorkör Usturmaçaları Baba Usturmaçaları |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR/NBR |
| Model numarası | DF-C1700H |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Uzama | ≥300% |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
|---|---|
| Uzunluk | ≥300% |
| Görev | Çamurluk |
| Türü | Silindirik |
| OEM | Hoş geldin |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Özellik | Yüksek kaliteli malzemeler |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Malzeme | NR |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |