| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| OEM izin verilir | Evet |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Ürün adı | Silindir Tipi Lastik Römorkör Tekne Çamurlukları 600 * 300 Gemi Başı İçin Özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
| Tip | silindirik |
| Ömür | 18-20 Yaş |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Yokohama Çamurluklar STS Rıhtım Yüzer CTN Tipi |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | OEM Hizmeti Arch Kauçuk Çamurluk Kalıplama Özel Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma Karşıtı NR |
| Model numarası | DF-V800 |
| Renk | Müşterinin Ruquirement |
| Boyut | Müşterinin Ruquirement |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC Sertifikalı D1000 Çarpışma Önleyici Yaşlanma Önleyici Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1000D |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | Bureau Veritas Sertifikalı Silindir Çamurluklar D1300 Dock Kauçuk Tampon %100 Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Tip | Tekerlek Çamurluk |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | 2.0 * 3.5M Pnömatik Çamurluk ISO17357 Standart Demirleme Yüzer Çamurluklar |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Isı İletkenliği | = |
| Sertlik | 50±10 Sahil A |
| Uzama | ≥400 |