| Ürün Adı | Silindrik Deniz Deniz Limanı Fenders Gemi Koruma Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000 mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün Adı | Çin Silindrik Fenders çekici tekne lastikleri çekici tekne Fenders çekici tekne tamponları |
|---|---|
| Model numarası | DF-D600 |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Türü | Silindirik |
| Ürün Adı | Römorkör Lastik Usturmaçaları Silindirik Usturmaçalar Yanaşma ve Bağlama için Römorkör Tamponları |
|---|---|
| Model numarası | DF-D600 |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Türü | Silindirik |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NR |
| Boyut | özel |
| Özellikleri | Dayanıklı malzemeler |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Sertifikalar | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah |
| Özellikleri | Yüksek Enerji Emilimi |
| Uygulama | Gemi Kargolama |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Ürün adı | 3.3*6.5M Yokohama Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | Tekne İskelesi için Isıya Dayanıklı Kemer Kauçuk Çamurluk Çevre Dostu Doğal Kauçuk 300H |
|---|---|
| Tip | Kemer V Tipi |
| Boyut | Özel boyut |
| Yoğunluk | 1,35~2,0 g/cm3 |
| Hizmet | OEM veya ODM |