| Ürün adı | Tekne Yanaşması İçin Aksesuarlı Dock Güvenliği ile Süper Deniz Hücresi Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1150H |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | herhangi bir renk |
| Ürün adı | 300H V Tipi Kauçuk Çamurluk Ozon ve UV Dayanımı Düşük Su Emme Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | V tipi |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| uzunluk | 1000mm-3500mm |
| Ürün adı | Su Geçirmez Esnek Kemer Kauçuk Çamurluk DF-ARF600H V Tipi Deniz Sabit Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Tip | Kemer V Tipi |
| Uzama | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | Yokohama Tipi Pnömatik Deniz Yüzer Çamurluk Deniz Teknesi Gemi Parçaları |
|---|---|
| Çap | 500-4500mm |
| uzunluk | 1000-12000mm |
| Enerji Emme | 6-6473KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | PIANC2002 V Tipi Çamurluk Deniz V500H Dock Tampon Sabit Kauçuk Çamurluk Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tepki gücü | 78kN ila 1015kN |
| Ürün Adı | Dayanıklı Denizli Dock Roller Fenders PIANC2002 Gemiler için Standart |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Türü | Sabit tekerlekli koruyucu |
| Düzenlemek | Açık köşeler |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün adı | PIANC2002 800H Koni Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Tekne Dock Tamponu İçin Özelleştirildi |
|---|---|
| Model numarası | DF-CRF800H |
| Tip | Sabit Kauçuk Çamurluklar |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | Özel boyut |
| Ürün adı | V Tipi Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Parça | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Ürün Adı | Superior D Tipi Fenders Yığın Koruyucular Rıhtım Duvar Fenders Kauçuk Fender |
|---|---|
| Model numarası | DF-D100H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Dirençli D Tipi Usturmaçalar Köşe Usturmaçalar Silindirik Usturmaçalar Kazık Başlıkları Duba Usturma |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma Karşıtı Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-D400H |
| Renk | Siyah ve Müşterinin Gereksinimi |
| Kullanımı | Endüstriyel Demirleme Amortisörü |