| Ürün adı | Rıhtım Tampon Koruması Yüzer Köpük Çamurluk D3.3M ABS Sertifikası Liman Yanaşması |
|---|---|
| Malzeme | PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviyeli, Poliüretan Deri |
| Şekil | silindirik |
| Çap | 300mm-4500mm |
| uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Eva Yüzer Köpük Çamurluk Deniz Tekne Poliüretan Poliüre Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
|---|---|
| Basınç direnci | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Ürün Adı | Gemi Tekne Yat İçin Elastik Yüzen Köpük Çamurluk Eva Malzeme Köpük Dolgulu Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüzen Köpük Fender Sualtı Fenderler Eva Köpük Tekne Fender |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Malzeme | Köpük |
| Ağırlık | Işık |
| Kimyasal Direnci | Yüksek |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Ağırlık | Işık |
|---|---|
| Malzeme | Köpük |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Kurulum | Kolayca. |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Ağırlık | Işık |
|---|---|
| Basınç direnci | Yüksek |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
| Şekli | Silindirik |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Yüzer Köpük Çamurluk 3.3*6.5M Renkli Tekne İskelesi Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Yüzer Köpük Çamurluk 700x1500 PIACN Standardı %100 Çevresel |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| Sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |