| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Özellik | Yüksek kaliteli malzemeler |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Çevre Dostu Malzemeler |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Uygulama | Liman |
| Malzeme | NR |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah |
| Özellikleri | Yüksek Enerji Emilimi |
| Uygulama | Gemi Kargolama |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Özellik | Esnek çalışma |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| OEM izin verilir | Evet |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |