| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Yokohama Kauçuk Çamurluk 4.5*9.0M CTN Deniz Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | STS Çamurluk |
| sertifika | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Ürün adı | NBR/NR Kauçuk Kemer Kauçuk Çamurluk 1000H Özelleştirilmiş Yırtılma Direnci Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Tip | Normal |
| Logo | Özel logo kabul |
| Boyut | Özel boyut |
| Ürün adı | % 100 Çevresel Kemer Kauçuk Çamurluk Endüstriyel Enerji Emici Siyah Renk |
|---|---|
| Tip | Kemer V Tipi |
| uzunluk | 1000-3500mm |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| sertifika | CCS.ABS.BV.GL.DNV.LR |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Hücre Kauçuk Çamurluk Siyah Renk OEM Hizmeti Yaşlanma Karşıtı Koruma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR/NBR |
| Model numarası | DF-C1700H |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Uzama | ≥300% |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Uygulama | Liman |
| Malzeme | NR |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | OEM Hizmeti Koni Kauçuk Çamurluklar Özel Kalıplama Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Model numarası | DF-CRF1000 |
| Renk | Siyah |
| kullanım | Endüstriyel Demirleme Amortisörü |
| Ürün Adı | Çarpışma Koruması için Silindrik Deniz Fenderi Deniz Kauçuk Fenderi |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 50mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Pnömatik Kauçuk Çamurluk CTN Tipi 3300*6500MM CTN Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | Yüksek Performanslı Silindirik Deniz Kauçuk Çamurluk Deniz Limanı Gemi Teknesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR/NBR |
| Model numarası | DF-C600 |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Uzama | ≥300% |