| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Özel V Tipi Kauçuk Çamurluk V500H Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-V500 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Plastik Torba + Palet |
| Ürün adı | ISO 17357 Pnömatik Yokohama Kauçuk Çamurluk Deniz Yüzer Gemi Çamurluğu |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Adedi | 1 parça |
| teknoloji | High pressure, anti-explosion type. Yüksek basınçlı, patlama önleyici tip. Whole-wr |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah |
| Logo | özel |
| Uygulama | Gemi Kargolama |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Boyut | özel |
| Adedi | 1 |
| Logo | özel |
| Ürün adı | 300H Arch Kauçuk Çamurluk Ozon ve UV Direnci Düşük Su Emme Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | V tipi |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| uzunluk | 1000-3500mm |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Özel Kemer Kauçuk Çamurluk V500H Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Palet |
| Ürün adı | Yüzer Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357 Spesifikasyonları 80kPa STS İşlemleri |
|---|---|
| Çap | 500-4500mm |
| uzunluk | 1000-12000mm |
| Enerji Emme | 6-6473KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | PIANC ve ISO17357 Standart Pnömatik Kauçuk Çamurluklar Lastik Zinciri Ağı Deniz Güvenliği |
|---|---|
| Malzeme | En İyi Kalite NR, NBR, SR |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Ürün adı | PIANC 2002 Çelik Ön Çerçeveli Deniz Demirleme Hücresi Kauçuk Çamurluk Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR/NBR |
| Model numarası | DF-C1000H |
| Tepki gücü | 29-4626KN |
| Enerji Emme | 4-6102KNM |