| Adedi | 1 |
|---|---|
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Yüzey | Düz |
| Şekli | Silindirik |
|---|---|
| Sıcaklık | -40 Derece C ila 80 Derece C |
| OEM | memnuniyetle karşıladı |
| Garanti | 24 Aylık |
| Boyut | Çap 500mm-4500mm, Uzunluk 1000mm-12000mm |
| Malzeme | Kauçuk |
|---|---|
| Sıkıştırma | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
| Renk | Siyah |
| Sıcaklık aralığı | Geniş |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Boyut | Özel |
| Çapraz | Gerektiği gibi |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş V Tipi Çamurluk NR 400H Doğal Kauçuk Parçalar Çarpışma Önleyici Kalıplama |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Sertifika | ISO9001, ABS, BV |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Yükseklik | 500-3000H |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Verim | Harika |
| Kurulum | kolay |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Kurulum | Kolayca. |
| Yükseklik | 500-3000H |
| Ürün adı | Dock Boat Tampon için Yeni Tasarım Silindirik Deniz Çamurlukları CMF600D BV Sertifikası |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri veya gerektiği gibi |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Yükseklik | 500-3000H |
| Renk | Siyah |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Rıhtım/Liman/Gemi Tampon Koruması |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Bakım | Düşük |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | kemer |
| Malzeme | Kauçuk |