| Ürün Adı | Rol Fenderleri |
|---|---|
| Türü | Rol Fenderleri |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Başvurular | liman terminali |
| Boyut | özel |
| Ürün Adı | Pnömatik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknoloji 2.5M Yokohama Çamurluk 50kPa Davit için Yüzer |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar 50kPa 4.5M ISO17357 Kılavuz Doğal Kauçuk Lastik Zincir Ağı |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | STS Çamurluk |
| sertifika | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Renk | Siyah/Gri/Beyaz/Gerektiği gibi |
|---|---|
| sertifika | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | 3.3*6.5M Yokohama Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | PIANC Standart D Tipi Çamurluklar Kalıplama Özelleştirilmiş Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı Dock Tampon |
|---|---|
| Model numarası | DF-D400H |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | Özel boyut |
| Yüzey | Pürüzsüz veya desen |
| Ürün adı | PIANC&ISO Standart D Tipi Usturmaçalar H500 Çevresel Endüstriyel Yüksek Elastik Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma Karşıtı NR |
| Model numarası | DF-DH500 |
| Boyut | Müşteri Gereksinimi |
| Renk | Müşteri Gereksinimi |
| Ürün Adı | Silindrik Fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 100 mm ila 1200 mm |
| Uzunluk | Gereğince, gerektiği gibi |
| Güçlendirme | Yüksek Kaliteli NR, NBR, SR, CR |
| Ürün Adı | Gemiden Gemiye Transferler için Yokohama Pnömatik Çamurlukların Yüksek Enerji Emilimi Açık Deniz Son |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Dayanıklılık | ±2% |
| Sınıf | Yüksek Kalite |