| Parça | STS Çamurluk |
|---|---|
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| renk | Siyah |
| Çap | 500mm-4500mm veya gerektiği gibi |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Uygulama | Gemi yanaşma, Liman, İskele |
| Yaşam süresi | 15-20 yıl |
| Denizcilik | Ekspres/Havayolları/Denizyolu |
| Bölüm | deniz hava yastığı |
|---|---|
| Baskı logosu | Sıcak karşılama |
| Kurulum | Kolayca. |
| Yaşam süresi | 15-20 yıl |
| Uygulama | Gemi yanaşma, Liman, İskele |
| Ürün adı | Gemi Koruması için STS Operasyonları Pnömatik Çamurluklar Doğal Kauçuk ISO17357 50KPA |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Pnömatik Çamurluklar 3.3*6.5M 80kPa STS İşlemleri Tamponu |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 50±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | Pnömatik Yüzer Çamurluklar ISO17357 Nitelikli 50kPa 3.3*6.5M Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | 2.0 * 3.5M Pnömatik Çamurluk ISO17357 Standart Demirleme Yüzer Çamurluklar |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Isı İletkenliği | = |
| Sertlik | 50±10 Sahil A |
| Uzama | ≥400 |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Ürün adı | ISO17357 Sertifikalı D3.3M Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları Siyah Renkli Karşı Ağırlık |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 1700mm-4500mm |
| uzunluk | 5500mm-12000mm |