| Ürün Adı | Gemilerin Üstün Koruması için Çok Yönlü Silindirik Deniz Çamurlukları |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Yokohama Çamurluklar STS Rıhtım Yüzer CTN Tipi |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Boyut | özel |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Ürün adı | 3.3*6.5M Pnömatik Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC, ISO17357 |
| Renk | Siyah |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | ISO17357 Yokohama Yüzer Pnömatik Çamurluklar 50 kPa 3.3 * 6.5m, Emniyet Valfi ile |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| çekme | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Boyut | çeşitli |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Ağırlık | Işık |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Seviye NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Performans | Kararlı |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun |
| Etki | Yüksek |
| Boyut | çeşitli |
| Malzeme | Kauçuk |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Standardı Yokohama Çamurluklar 3.3*6.5M CTN Tip 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey NR |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS ABS LR BV TÜV ISO |