| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | koni |
| Ürün Adı | D Tür Fenders Olağanüstü Dayanıklılık ve Geliştirilmiş Güvenlik |
|---|---|
| Model numarası | DF-D400H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
|---|---|
| Bölüm | deniz hava yastığı |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Baskı logosu | Sıcak karşılama |
| Paketleme | Palet veya Özelleştirilmiş |
| Gerilme direnci | Yüksek |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Şekil | Silindirik |
| Bakım | Düşük |
| Kimyasal direnç | Yüksek |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri Ve Tekne Fenderleri Deniz |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Aşınma | Düşük |
|---|---|
| Şekli | silindir |
| Performans | Kararlı |
| Basınç | Yüksek |
| Etki | Yüksek |
| Yükseklik | 500-3000H |
|---|---|
| Çapraz | Gerektiği gibi |
| Şekli | koni |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 500-3000H |
|---|---|
| Çapraz | Gerektiği gibi |
| Şekli | koni |
| Aksesuarlar | Cıvata, Somun, Yıkayıcı |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | ISO17357 Kılavuzu Yokohama Çamurluklar 50kPa 4.5M Doğal Kauçuk Lastik Zincir Ağı |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Sıcaklık | Yüksek |
|---|---|
| Dayanıklılık | Uzun |
| Performans | Kararlı |
| Aşınma | Düşük |
| çekme | Yüksek |