| Ürün adı | 2.0 * 3.5M Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357 Standart 80kPa Tekne Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Pnömatik Kauçuk Çamurluk 4.5*9.0M CTN Deniz Yüzer |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender Kauçuk tamponları demirleme Fender Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1150H |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Herhangi bir renk |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Sertifika | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk ISO9001 Esnek NBR Doğal Kauçuk Deniz Sınıfı |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Tip | Sabit Kauçuk Çamurluk |
| Logo | Özel logo kabul |
| kullanım | Gemi yanaşması veya yanaşması için |
| Ürün adı | Satılık 50Kpa Yüzer Yokohama Kauçuk Çamurluk Pnömatik |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Boyut | Özel Boyut |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün Adı | PIANC 2002 Çelik Ön Çerçeveli Deniz Demirleme Hücresi Kauçuk Çamurluk Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR/NBR |
| Model numarası | DF-C1000H |
| Tepki gücü | 29-4626KN |
| Enerji Emme | 4-6102KNM |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Çamurluklar Sabit Kauçuk Çamurluklar Koni Şekilli Kauçuk Tamponlar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 1000mm'den 6000mm'e kadar |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |