| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NR |
| Boyut | özel |
| Özellikleri | Dayanıklı malzemeler |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Boyut | özel |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Gemiden Gemiye Özelleştirilmiş Yokohama Marine Şişirilebilir Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | DNV BV CCS LR ABS |
| İlk basınç | 50KPa & 80KPa |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Gemisi Yokohama Lastikli ve Zincirli Pnömatik Doğal Kauçuk Çamurluk Rıhtım Gemisini Kor |
|---|---|
| Çap | 500 mm - 4.500 mm |
| Uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün Adı | Pontonlar için bot Anti Çarpışma Pontonlar için Pontonlar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Türü | Tekerlek Fender |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Özel |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Uygulama | Liman |
| Logo | özel |
| Adedi | 1 |
| Malzeme | NBR |
| Ürün adı | Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | DNV BV CCS LR ABS |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Ürün adı | Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Teknoloji Gemileri 2.5*4.0M CTN |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | ISO17357 Teknik Özellikler Pnömatik Kauçuk Çamurluk 50kPa CTN 3.3*6.5M Deniz Güvenliği |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |