| Model numarası | DF-1500H |
|---|---|
| Ürün adı | Deniz Güvenliği Rıhtım Konisi Kauçuk Çamurluk Hiper Omega Çamurluklar PIANC2002 Standardı |
| Özellik | Yüksek E/R.H değeri, Su Geçirmez |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Edildi |
| Logo | Özel Logo Mevcuttur |
| Ürün adı | ISO 17357 Çamurluk Yokohama Kauçuk Çamurluk Hava Kalitesi Standartları Rıhtım Limanı STS |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenders Konik Şekilli Kauçuk Tamponlar Pnömatik Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Ürün adı | Süper Kemer Kauçuk Çamurluk Marine SA300H Dock Tampon Sabit Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Model numarası | DF-SA300H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tepki gücü | 78kN ila 1015kN |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Silindirik Deniz Çamurlukları Yanaşma İçin Dock Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C300 |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Model numarası | 2,0*3,5 m |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Güçlendirme | Yüksek Tensiyonlu Spiral Tel |
| Yüzey | Düz |
| Ürün adı | ISO17357 Teknik Özellikler Yokohama Kauçuk Çamurluk 80kPa Tekne 2.0*3.5M Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gerilme direnci | ≥18 |
| İlk basınç | 80Kpa |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Yokohama Rubber Fender BV Sertifikası 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa |
| Ürün adı | V500H Kemer Kauçuk Çamurluk Çevresel Endüstriyel Yüksek Elastik Deniz Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |