| Ürün adı | 4.5*9.0M Pnömatik Kauçuk Çamurluk İskelesi Demirleme STS 80kPa ISO17357-1:2014 |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa |
| Ürün adı | NBR/NR Koni Kauçuk Çamurluklar 1200H PIANC2002 Yırtılma Direnci Dock Deniz Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥300% |
| Sertifika | PIANC2002, ISO, SGS |
| Ürün adı | PIANC2002 800H Koni Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Tekne Dock Tamponu İçin Özelleştirildi |
|---|---|
| Model numarası | DF-CRF800H |
| Tip | Sabit Kauçuk Çamurluklar |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | Özel boyut |
| Ürün adı | Tekne Yanaşması İçin Aksesuarlı Dock Güvenliği ile Süper Deniz Hücresi Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Mükemmel Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1150H |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | herhangi bir renk |
| Ürün adı | V Tipi Süper Kemer Kauçuk Çamurluk Deniz Rıhtım Koruması Sabit Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Tasarım | Gümrük Çizimi |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| Uzunluk | 1000-3500L |
| Tepki gücü | 78kN ila 1015kN |
| Ürün adı | Arch V Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Üretim süreci | Kalıplama, Kesme |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| Uzunluk | 1000mm-3500mm |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenders Deniz Kauçuk Fenders Silindrik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 2000mm'den 5000mm'e kadar |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün Adı | Endüstriyel Kaliteli Hücre Kauçuk Fender Deniz Fenderler Mooring Fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1000H |
| Yükseklik | 500-3000mm |
| Türü | Sabit hücre türü |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Uygulama | Liman |
| Boyut | özel |
| Logo | özel |
| Malzeme | NBR |