| Ürün Adı | Tekneler Süper Konus Fender Ağır Güçlü Lastik Fenderler Lastik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenders Dayanıklı İnşaat Deniz Fender Panelleri Yüksek Çarpışma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 100mm'den 3000mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Model numarası | HM-CMF60 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Garanti | 36 ay |
| Başvuru | Liman |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | DF-CRF600H Koni Kauçuk Çamurluklar Doğal Kauçuk Deniz Tekne Rıhtımı Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Model numarası | DF-CRF600H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tepki gücü | 55kN - 3485kN |
| Ürün adı | Deniz İskelesi Yüzer Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357 Teknik Özellikler 50kPa |
|---|---|
| çap | 300-4500 mm |
| Uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Fender Arch Tampon Fender 600H Port Dock İçin Yüksek Performans |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| Yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün Adı | yokohama pnömatik çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Baskısı | 50KPa veya 80KPa |