| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Ürün adı | Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357 & PIANC2002 Rıhtım İskelesi 50kPa Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Uygun Maliyetli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Bölüm | STS Çamurluk |
| sertifika | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar Deniz Dock 800H Yatak İçin Sabit Kauçuk Çamurluk Sistemi |
|---|---|
| Bölüm | Rıhtım Tekne Tamponu |
| Başvuru | Rıhtım, Liman, Rıhtım, İskele |
| Sertifika | PIANC2002, ABS, DNV, LR |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | DF-CRF600H Koni Kauçuk Çamurluklar Doğal Kauçuk Deniz Tekne Rıhtımı Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Model numarası | DF-CRF600H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tepki gücü | 55kN - 3485kN |
| Ürün adı | Gemiden gemiye SGS Onaylı Dock Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | Zincir lastik ağı |
| İlk basınç | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | Rıhtım Yüzer Çamurluk Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357 Standardı |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Çap | 500mm - 4500mm |
| uzunluk | 1000mm - 12000mm |
| Ürün adı | En iyi kalite ile dock pnömatik iskele yokohama kauçuk çamurluk şişme anti-çarpışma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2014 |
| Parça | Yokohama Yüzer Çamurluk |
| Tip | pnömatik Deniz kauçuk Çamurluklar |
| Ürün adı | Gemi Rıhtımı Yüksek Kaliteli Yokohama Kauçuk Fender Rıhtım Koruma Pnömatik Şişme Denizcilik |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin İhtiyacı |
| Uzunluk | 1000-12000mm |
| Tip | 50Kpa, 80Kpa |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Ürün adı | Geminin yanaşması için Profesyonel Yüzer Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2014, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | CCS LR BV ABS |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Tepki gücü | 52KN-5750KN |