| Renk | çeşitli |
|---|---|
| Sıcaklık | Yüksek |
| Basınç | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Etki | Yüksek |
| Sertlik | 20-90 Shore-A veya IRHD |
|---|---|
| Uzunluk | ≥300% |
| Görev | Çamurluk |
| Türü | Silindirik |
| OEM | Hoş geldin |
| Bakım | Düşük |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 24 ay,3 yıl |
| Sertlik | 50±10 Shore A Veya Müşterinin İsteği |
| Kullanımı | Denizaltıları Korumak |
| Kurulum | civatalı |
| Ürün adı | PIANC Marine Dock Kauçuk Fender Hiper Omega Fender Dayanıklı Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Bölüm | Tampon |
| Başvuru | Rıhtım, Liman |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV, LR |
| Malzeme | NR |
| Ürün adı | İyi Kesme Kuvveti Deniz Dock Kauçuk Çamurluk PIANC2002 Dock Port Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Bölüm | Deniz, Tampon, Rıhtım |
| Özellikler | DF-V800H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Yüksek Hassasiyet | 0,01 mm |
| Ürün adı | Liman Rıhtımı için Tampon Dock Kauçuk Çamurluk Bacak MV Çamurluk UHMW-PE Pedleri |
|---|---|
| Bölüm | Rıhtım, Tampon |
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Dış görünüş | Pürüzsüz Kauçuk |
| stil | Ayak / OG Tipi |
| Ürün adı | Deniz Yüzer İskele Kauçuk Çamurluk ISO17357 Yokohama Pnömatik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | En İyi Kalite NR |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Çap | 500 mm - 4.500 mm |
| uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Sertlik | 30-90 Sahil |
| Renk | Siyah, Gri, Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Yokohama Pnömatik İskele Lastik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Basıncı | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | Römorkör Tampon için Büyük Dock Kauçuk Çamurluk W Tipi Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, EPDM, Silikon, FKM vb. |
| Renk | Siyah veya herhangi bir renk |
| Tip | W şekli |
| çekme mukavemeti | 24.1 MPA |