| Genişlik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Yüzey | Düz |
| sertifika | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Marka | OEM |
| Ürün adı | 4.5*9.0M Pnömatik Yüzer Çamurluklar ISO 17357 Onaylı CTN Tipi Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | Ship Wharf Yokohama Pnömatik Hava Bloğu Fender 3.3Mx6.5M Deniz Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Model numarası | HM-CMF60 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün Adı | D Tipi Çamurluklar Koruma İçin Çok Yönlü ve Verimli Performans |
|---|---|
| Model numarası | DF-D400H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Deniz Deniz Okyanus Yastık Koruma Katı PU Polietilen Kauçuk Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, poliüretan |
| Türü | Yüzen Fenderler |
| Bölüm | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün Adı | D Tipi Çamurluklar Darbe Direnci İçin Dayanıklılık ve Çok Yönlülük |
|---|---|
| Model numarası | DF-D600H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | STS Operasyonları için Uçak Lastikleri ile Yokohama Çamurluklar ISO17357 Spesifikasyonları |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Tasarım | Gümrük Çizimi |
|---|---|
| Başvurular | Rıhtım Teknesi Koruması |
| Kullanımı | Deniz Endüstrisi |
| Görev | Şok emici |
| Yük kapasitesi | Ağır Görev |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Garanti | 36 ay |
| Uygulama | Denizaltı |
| Çapraz | 0.5 ~ 4.5m |