| Ürün adı | 2.5*4.0M Yüzer Köpük Çamurluk Kapalı Hücreli Köpük Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Model numarası | DF-2.5*4.0M |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji emilimi | 3.8KN-M ila 7720KN-M |
| OEM | Desteklenen |
| Ürün adı | Yüksek Yoğunluklu Kapalı Hücre Köpük Rıhtım Süspansiyon Köpük Dolgulu Fender Gemi Koruması |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Kapalı Hücreli Köpük + Poliüretan |
| Başvuru | Gemiden Gemiye Yanaşma, Gemiden Limana Yanaşma |
| Ömür | 10-15 yıl |
| Ürün Adı | Eva Yüzer Köpük Çamurluk Deniz Tekne Poliüretan Poliüre Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Deniz Marinaları için 3.3*6.5M Açık Deniz/Palamar/Liman/Liman/Feribot Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Model numarası | DF-3.3*6.5M |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji Emme | 3,8KN-M ila 7720KN-M |
| Ürün adı | Deniz Köpüğü Dolgulu Fender Dia 1500mm * 3000mm PU EVA Dock İçin Kapalı Hücre |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Model numarası | DF-1200mm*2000mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Kalıcı Enerji Emimi PIANC 600*1200 Kauçuk Silindrik Deniz Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| İç çap | 75-1000 mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik aralığı | 20°-90°kıyı A |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Ürün Adı | Denizcilik/Gemi/Tekne/Yerleşme/Liman Çamurlukları Gemi Koruması için Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Marka | DockFender |
| Malzeme | Poliüretan, EVA, vb. |
| Renk | Siyah, Turuncu veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Çapraz | 700mm-3300mm veya özel boyut |