| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Özellik | Korozyon Direnci |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Gemisi Yokohama Lastikli ve Zincirli Pnömatik Doğal Kauçuk Çamurluk Rıhtım Gemisini Kor |
|---|---|
| Çap | 500 mm - 4.500 mm |
| Uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | Rıhtım Yüzer Çamurluk Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357 Standardı |
|---|---|
| Material | Natural Rubber |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Çap | 500mm - 4500mm |
| uzunluk | 1000mm - 12000mm |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Yokohama Çamurluklar 80kPa STS İşlemleri 3.3*6.5M |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC, ISO17357 |
| Renk | Siyah |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | 50kPa Rıhtım Yüzer Kauçuk Çamurluk ISO17357 Standart Rıhtım Teknesi Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Parça | Zincir lastik ağı |
| İlk basınç | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Yokohama Pnömatik Çamurluk 3.3*6.5m 50kPa Dock İçin |
|---|---|
| çap | 300-4500 mm |
| Uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Geminin yanaşması için Profesyonel Yüzer Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2014, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | CCS LR BV ABS |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Zincir ve lastik ile tekne yanaşması için gemi iskelesi pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-12000mm |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Güvenlik standardı | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Uygulama | Gemiden Gemiye, Rıhtım |
| Ürün Adı | yokohama pnömatik çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Baskısı | 50KPa veya 80KPa |