| Ürün adı | Üstün Tasarım Benzersiz Koruma Yokohama Çamurluklar Fiyat/Boyut/Boyutlar |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Güçlendirme | Çok katmanlı naylon lastik kord kumaşı |
| Çap | 0,5m-4,5m veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Pnömatik Kauçuk Çamurluk Lastik Zinciri Net Yokohama Yüzer |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 500 mm-4,500 mm |
| uzunluk | 1.000 mm-12.000 mm |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | 4.5*9.0M Pnömatik Yüzer Çamurluklar ISO 17357 Onaylı CTN Tipi Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | 3.3*6.5M Yokohama Çamurluklar ISO 17357-1:2014 STS İçin Sertifikalı Emniyet Valfi |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | 2.0 * 3.5M Pnömatik Çamurluk ISO17357 Standart Demirleme Yüzer Çamurluklar |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Isı İletkenliği | = |
| Sertlik | 50±10 Sahil A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | Gemi Koruması için STS Operasyonları Pnömatik Çamurluklar Doğal Kauçuk ISO17357 50KPA |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | Yokohama Tipi Pnömatik Deniz Yüzer Çamurluk Deniz Teknesi Gemi Parçaları |
|---|---|
| Çap | 500-4500mm |
| uzunluk | 1000-12000mm |
| Enerji Emme | 6-6473KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Teknolojisi CTN Denizaltı Yüzer Tip |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Seviye NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Ürün adı | ISO17357 Spesifikasyonları Yokohama Çamurlukları STS Operasyonları için Yüzer Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50KPa & 80KPa |