| Ürün adı | Esnek ve Dayanıklı Tasarım Denizcilikte Üstün Gemi Yanaşma Çözümleri Pnömatik Usturmaçalar |
|---|---|
| Malzeme | NR + SBR |
| renk | Renk özelleştirme |
| Sertlik | 60+/-10 Sahil A |
| Gerilme direnci | ≥18MPa |
| Ürün adı | Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Standart 3.3M Liman Tampon Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Ürün adı | Şişirilebilir Yüzer Pnömatik Yokohama Kauçuk Çamurluk Gemileri Kullanılan Balıkçı Tekneleri |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | Lacivert Gri Yokohama Tampon Çamurluk Parçaları Sıcak Daldırma Galvanizli Flanş |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR, SR, NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Gerilme direnci | ≥18 |
| İlk basınç | 80Kpa |
| Ürün adı | ISO17357 & PIANC2002 Pnömatik Çamurluklar 3.3*6.5M CTN Tip 50kPa Emniyet Valfi |
|---|---|
| Malzeme | Uygun Maliyetli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Bölüm | STS Çamurluk |
| sertifika | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Standart 3.3M Liman Tampon Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Gerilme direnci | ≥18 |
| İlk basınç | 80Kpa |
| Ürün adı | Denizaltı Pnömatik Yokohama Tipi Çamurluk Çarpışma Önleyici Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sarma, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Sahil A |