| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Pnömatik Kauçuk Çamurluk CTN Tipi 3300*6500MM CTN Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | Tekne Hydro Yokohama Pnömatik Çamurluklar Gemiler için Fiyat/Katalog P50 |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Anahtar kelime | Pnömatik Çamurluk |
| renk | Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb |
| Çalışma Basıncı | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Seviye NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS,BV,LR,RINA,KR,NK,GL,ABS,DNV,RS |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Model numarası | 2,0*3,5 m |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Güçlendirme | Yüksek Tensiyonlu Spiral Tel |
| Yüzey | Düz |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Kullanımı | Tekneyi Koruyun |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Çevre Dostu Malzemeler |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Özellikleri | Korozyona Direnç, Hafif |
| Görev | Şok emici |
| Ürün Adı | Gemiden Gemiye Transferler için Yokohama Pnömatik Çamurlukların Yüksek Enerji Emilimi Açık Deniz Son |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Dayanıklılık | ±2% |
| Sınıf | Yüksek Kalite |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Material | NR |