| Ürün adı | 300H D Tipi Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Aşınmaya Dayanıklı Deniz İskelesi Liman Tamponu |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Kullanım | Gemi Yanaştırma veya Yanaştırma |
| Boyut | Özel Boyut |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Özellikler | Dayanıklı ve sağlam |
| Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Paketleme | Palet veya Özelleştirilmiş |
| Denizcilik | Ekspres/Havayolları/Denizyolu |
| Sapma | % 52.5 -% 55 |
| Ürün adı | PIANC2002 V Tipi Çamurluk Deniz V500H Dock Tampon Sabit Kauçuk Çamurluk Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tepki gücü | 78kN ila 1015kN |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ürün adı | NBR 70 V Tipi Kemer Kauçuk Çamurluk Aşınmaya Dayanıklı Deniz Güvenliği Rıhtım Çamurluğu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Kıyı A |
| Yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri Ve Tekne Fenderleri Deniz |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün Adı | Silindir Deniz Fenderleri Gemi Barge Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |