| Ürün Adı | Yüzen Köpük Fender Sualtı Fenderler Eva Köpük Tekne Fender |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüksek Performanslı ve Iso Sertifikalı Eva Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Anahtar Kelime | Kauçuk Fender Fiyatları |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Teknoloji | ekstrüzyon kalıplama |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NR |
| Boyut | özel |
| Özellikleri | Dayanıklı malzemeler |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah |
| Logo | özel |
| Uygulama | Gemi Kargolama |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Uygulama | Liman |
| Malzeme | NR |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah |
| Özellikleri | Yüksek Enerji Emilimi |
| Uygulama | Gemi Kargolama |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Yokohama Rubber Fender BV Sertifikası 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa |
| Ürün adı | Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | DNV BV CCS LR ABS |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |
| Ürün adı | Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 Standart 3.3M Liman Tampon Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| İlk basınç | 50kPa ve 80kPa |