| Ürün adı | ISO 17357 Onaylı 4.5*9.0M Yokohama Yüzer Çamurluklar CTN Tipi Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| ısı iletkenliği | = |
| Sertlik | 60±10 Shore A veya Müşterinin İsteği |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | NBR/NR Kauçuk Kemer Kauçuk Çamurluk 1000H Özelleştirilmiş Yırtılma Direnci Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Tip | Normal |
| Logo | Özel logo kabul |
| Boyut | Özel boyut |
| Model numarası | DF-1000H |
|---|---|
| Ürün adı | PIANC2002 Spesifikasyonları Dock Marine için Koni Çamurluklar Doğal Kauçuk 1000H |
| Özellik | Yüksek E/R.H değeri, Dayanıklı |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Edildi |
| Logo | Özelleştirilmiş Logo Mevcuttur |
| Ürün adı | Şişirilebilir Yüzer Pnömatik Yokohama Kauçuk Çamurluk Gemileri Kullanılan Balıkçı Tekneleri |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün adı | PIANC ve ISO17357 Standart Pnömatik Kauçuk Çamurluklar Lastik Zinciri Ağı Deniz Güvenliği |
|---|---|
| Malzeme | En İyi Kalite NR, NBR, SR |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Ürün Adı | Büyük yüklü gemiler için kauçuk koruyucular |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Ürün adı | Dock Boat için C1300H Koni Kauçuk Çamurluklar Deniz Endüstriyel PIANC2002 Spesifikasyonları |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Kategori | Rıhtım Lastik Çamurluk |
| Ürün adı | CTN Tipi Rıhtım Kauçuk Çamurluk Pnömatik Çamurluk 3.3 * 6.5M ISO17357 |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR SR NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Parça | Zincir lastik ağı |
| İlk basınç | 50 kpa / 80 kpa |
| Ürün adı | Toptan Fiyat EVA Köpük Dolgulu Çamurluk Renkli 2.0 * 3.5m ISO9001 Tekne İskelesi için Sertifikalı |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |