| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 STS Dock Tekne Tamponu 4.5*9.0M |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| İlk basınç | 50Kpa |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Pnömatik Çamurluklar 3.3*6.5M 80kPa STS İşlemleri Tamponu |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 50±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | % 100 Çevresel Kemer Kauçuk Çamurluk Endüstriyel Enerji Emici Siyah Renk |
|---|---|
| Tip | Kemer V Tipi |
| uzunluk | 1000-3500mm |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| sertifika | CCS.ABS.BV.GL.DNV.LR |
| Ürün adı | PIANC2002 Anahtar Deliği Çamurluklar Römorkör Çamurlukları Ozon ve UV Dayanımı Tekne Tampon Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR/NBR/SBR |
| Tip | Anahtar Deliği Tipi |
| Boyut | 200-350H, Lmax=2000 |
| Uzama | ≥300% |
| Ürün adı | Hidropnömatik Denizaltı Çamurlukları ISO17357 & PIANC2002 Rıhtım İskelesi 50kPa Yüzer |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sargı, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 50±10 Kıyı A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | PIANC2002 Marine Dock Pnömatik Çamurluklar 3.3 x 6.5m Uçak Lastiği ile Tekne Rıhtım Çamurluğu |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Renkler | siyah veya özel renk |
| SERTİFİKALAR | ISO9001-2008 BV CCS ABS |
| Ürün adı | Gemiden Gemiye Özelleştirilmiş Yokohama Marine Şişirilebilir Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| sertifika | DNV BV CCS LR ABS |
| İlk basınç | 50KPa & 80KPa |