| Ürün adı | Satılık 50Kpa Yüzer Yokohama Kauçuk Çamurluk Pnömatik |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Boyut | Özel Boyut |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Kurulum | Kolayca. |
|---|---|
| Bakım | Düşük |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şekli | kemer |
| Malzeme | Kauçuk |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Garanti | 36 ay |
| Başvuru | Liman |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Başvuru | Liman |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Malzeme | NBR |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | STS Operasyonları Yokohama Çamurluklar Doğal Kauçuk 3.3M ISO17357 Standardı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Güçlendirme | naylon kordon |
| kılıf | Zincir Lastik Ağı |
| Çap aralığı | 0,5m'den 4,5m'ye |
| Ürün adı | ISO17357 Yokohama Yüzer Pnömatik Çamurluklar 50 kPa 3.3 * 6.5m, Emniyet Valfi ile |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | Uçak Lastiği Yokohama Kauçuk Çamurluk Yüzer Deniz Tekne Çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Parça | tekne tarafı kauçuk çamurluk |
| Başvuru | Gemi ve rıhtım için kullanılır |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Zincir ve lastik ile tekne yanaşması için gemi iskelesi pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-12000mm |