| Özellikler | İyi esneklik ve bükülebilirlik |
|---|---|
| türü | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Profesyonel Sınıf Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Özellikler | Dayanıklı malzemeler |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Hücreli Çamurluklar 1600H Yırtılmaya Dirençli Rıhtım Gemi Koruması |
| Yükseklik | 400 ila 3000 MM |
| Sertifika | PIANC, DNV, ABS, BV, CCS |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Ürün adı | PIANC Marine Dock Kauçuk Fender Hiper Omega Fender Dayanıklı Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Bölüm | Tampon |
| Başvuru | Rıhtım, Liman |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV, LR |
| Malzeme | NR |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Yokohama Çamurluklar STS Rıhtım Yüzer CTN Tipi |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | Yokohama Çamurluklar ISO17357-1:2014 Kılavuz 3.3*6.5M CTN Tipi Hava Bloğu 50kPa |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | Pnömatik Çamurluklar ISO17357-1:2014 Standart CTN Tekne İskelesi Yüzer Tip |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Enerji emilimi | 6-6473 KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | NBR/NR Koni Kauçuk Çamurluklar 1200H PIANC2002 Yırtılma Direnci Dock Deniz Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥300% |
| Sertifika | PIANC2002, ISO, SGS |
| Ürün adı | Yüzer Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357 Spesifikasyonları 80kPa STS İşlemleri |
|---|---|
| Çap | 500-4500mm |
| uzunluk | 1000-12000mm |
| Enerji Emme | 6-6473KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |