| Ürün adı | PIANC2002 Sabit Çamurluk D Tipi Çamurluklar Tekne Koruması İçin Doğal Kauçuk 500H |
|---|---|
| Model numarası | DF-D500H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi 500H V Tipi Çamurluk Doğal Kauçuk Rıhtım Tekne Koruma Güvenliği PIANC2002 |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, SBR, NBR |
| Model numarası | DF-V500 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Özellikler | Üstün Şok Emilimi |
|---|---|
| türü | V Tipi Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Sağlam Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Ürün adı | Denizaltı Pnömatik Yokohama Tipi Çamurluk Çarpışma Önleyici Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, CB/T 3948-2001 |
| teknoloji | Patlama Korumalı, Genel Sarma, Yaşlanma Karşıtı |
| Sertlik | 60±10 Sahil A |
| Ürün Adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Renk | Siyah ve özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Başvuru | Liman Gemisi Koruması |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | NBR 800 V Tipi Kauçuk Çamurluk Deniz Güvenliği Rıhtım Kauçuk Çamurluk Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Kıyı A |
| Yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Garanti | 36 ay |
| Çapraz | 0.5 ~ 4.5m |
| Uygulama | Denizaltı |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |