| Ürün adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| paketleme | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | NR |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri Ve Tekne Fenderleri Deniz |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Özellikler | Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili Uzunluk | 1~6,5m |
| Malzeme | EVA ve Polyurethane |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| paketleme | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| paketleme | Plastik torba+palet |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Özellikler | İyi Stabilite ve Güvenlik |
|---|---|
| türü | V Tipi Kauçuk Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Tekneler Süper Konus Fender Ağır Güçlü Lastik Fenderler Lastik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |