| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Anahtar kelime | Kauçuk Fender Fiyatları |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Başvuru | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Basınç | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Anahtar kelime | Kauçuk Fender Fiyatları |
| Teknoloji | ekstrüzyon kalıplama |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Yüzer Köpük Çamurluk 3.3*6.5M Renkli Tekne İskelesi Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Tip | Yüzer Çamurluk |
| Uzama | ≥350% |
| Sertlik | 75-95 Sahil A |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenders Dayanıklı İnşaat Deniz Fender Panelleri Yüksek Çarpışma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 100mm'den 3000mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Uygulama | Liman |
| Logo | özel |
| Adedi | 1 |
| Malzeme | NBR |
| Ürün adı | 300H D Tipi Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Aşınmaya Dayanıklı Deniz İskelesi Liman Tamponu |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, Orijinal Fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uzunluk | 1 ~ 12m |
| Uygulama | Denizaltı |