| Ürün adı | Yokohama Tipi Pnömatik Deniz Yüzer Çamurluk Deniz Teknesi Gemi Parçaları |
|---|---|
| Çap | 500-4500mm |
| uzunluk | 1000-12000mm |
| Enerji Emme | 6-6473KJ |
| Tepki gücü | 64-7984 KN |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Özellikler | Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| türü | V Tipi Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Sağlam Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Özellikler | Üstün Enerji Emimi |
|---|---|
| Türü | Lastik Çamurluk V Tipi |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Dereceli Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Liman |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Garanti | 36 ay |
| Ürün adı | PIANC2002 Standart Kauçuk Çamurluk V Tipi 600H Deniz Teknesi Yanaşma İçin Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥300% |
| Sertifika | ISO, SGS |
| Özellikler | Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| türü | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Üstün Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | İçi Boş D Kauçuk Çamurluk Bölümü Tekne Çamurluğu/Kauçuk Tampon Rıhtım Koruması |
|---|---|
| Model numarası | DF-D500H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |