| Ürün adı | Dock Tekne Koruması için Sabit Çamurluk Koni Kauçuk Çamurluklar 1600H Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma Karşıtı NR |
| Model numarası | DF-C1600H |
| ADEDI | 1 parça |
| OEM | memnuniyetle karşıladı |
| Ürün adı | PIANC2002 800H Koni Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Tekne Dock Tamponu İçin Özelleştirildi |
|---|---|
| Model numarası | DF-CRF800H |
| Tip | Sabit Kauçuk Çamurluklar |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | Özel boyut |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Ürün Adı | Deniz Marinaları için 3.3*6.5M Açık Deniz/Palamar/Liman/Liman/Feribot Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Model numarası | DF-3.3*6.5M |
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Tepki gücü | 54kN ila 7353kN |
| Enerji Emme | 3,8KN-M ila 7720KN-M |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Başvuru | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Malzeme | Üst düzey doğal kauçuk |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Başvuru | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Garanti | 36 ay |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Malzeme | Üst düzey doğal kauçuk |
| Basınç | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, Orijinal Fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uygulama | Denizaltı |
| Çapraz | 0.5 ~ 4.5m |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Ürün adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uygulama | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |