| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | NR |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | Arch V Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Üretim süreci | Kalıplama, Kesme |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| Uzunluk | 1000mm-3500mm |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Özellikleri | Yüksek Enerji Emilimi |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Çevre Dostu Malzemeler |
| Kullanımı | Tekneyi Koruyun |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Marine Dock Kare Kauçuk Çamurluklar Yüksek Enerji Emilimi İskele Rıhtım Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Bölüm | Tampon, Rıhtım |
| Başvuru | Rıhtım, Liman |
| İşlev | Koruma |
| Yükseklik | 150-600 mm |
| Ürün adı | OEM Hizmeti Koni Kauçuk Çamurluklar Özel Kalıplama Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Model numarası | DF-CRF1000 |
| Renk | Siyah |
| kullanım | Endüstriyel Demirleme Amortisörü |
| Ürün adı | D370 Yastık Silindirleri Tip Silindir Çamurluklar ISO9001 Esnek NBR Doğal Kauçuk Deniz Sınıfı |
|---|---|
| Model numarası | DF-CR20 |
| Tip | Yastık Silindirleri |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Trelleborg Shibata 600x1200 Tekne Limanı Tamponu için Silindrik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindrik Kauçuk Fenders |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya istek olarak |
| İç çap | 600 mm |