| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Özellik | Esnek çalışma |
| Ürün Adı | Pnömatik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün adı | NBR 800 Koni Kauçuk Çamurluklar Siyah Renk Deniz Güvenliği Dock Çamurluk Aşınmaya Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-CRF800H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Tasarım | Gümrük Çizimi |
| Ürün adı | H1000 Koni Kauçuk Çamurluklar Doğal Kauçuk Aşınmaya Dayanıklı Tekne Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Sertifika | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | Ağır Hizmet Yüzer Köpük Çamurluk 700x1500 PIACN Standardı %100 Çevresel |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu PU Köpük, Poliüretan Cilt |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzama | ≥350% |
| Sertifika | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Ürün adı | Yokohama Pnömatik İskele Lastik Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Basıncı | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün Adı | Yüzen köpük Fender Hafif köpük Yastık Fender şişme köpük Dock Guard |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Silindir Deniz Fenderleri Gemi Barge Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |