| Ürün adı | Deniz Gemisi Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO 17357 Tekne Gemi Koruması |
|---|---|
| Malzeme | NR, SR, NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Başvuru | Gemi ve rıhtım için kullanılır |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Gemisi Yokohama Lastikli ve Zincirli Pnömatik Doğal Kauçuk Çamurluk Rıhtım Gemisini Kor |
|---|---|
| Çap | 500 mm - 4.500 mm |
| Uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Endüstriyel Kaliteli Hücre Kauçuk Fender Deniz Fenderler Mooring Fenderler |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1000H |
| Yükseklik | 500-3000mm |
| Türü | Sabit hücre türü |
| Ürün Adı | Gemi Tekne Yat İçin Elastik Yüzen Köpük Çamurluk Eva Malzeme Köpük Dolgulu Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Elastiklik | - İyi. |
|---|---|
| Örnek | istendiği gibi |
| Kategoriler | Rulo Kauçuk Çamurluk |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Kapasite | 10T-40T |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |