| Malzeme | Doğal Kauçuk, SS400 |
|---|---|
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün adı | 1800H Koni Çamurluklar PIANC Standart Siyah Renkli Kauçuk Dock Tamponları Denizcilik |
| Renk | Siyah |
| Özellikler | Yüksek E/RH Değeri |
| Ürün adı | ISO17357 Rıhtım Kauçuk Çamurluk Yokohama Yüzer Çamurluk CTN Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | Zincir Lastik Ağı |
| İlk basınç | 50Kpa veya 80Kpa |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Hücre Kauçuk Çamurluk Siyah Renk OEM Hizmeti Yaşlanma Karşıtı Koruma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR/NBR |
| Model numarası | DF-C1700H |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Uzama | ≥300% |
| Ürün adı | PIANC2002 Hücreli Kauçuk Çamurluk 1250H NR Dock Ekonomik Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1250H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Ürün adı | 2.0 * 3.5M Pnömatik Çamurluk ISO17357 Standart Demirleme Yüzer Çamurluklar |
|---|---|
| Standart | PIANC, ISO17357-1:2014 |
| Isı İletkenliği | = |
| Sertlik | 50±10 Sahil A |
| Uzama | ≥400 |
| Ürün adı | ISO 17357 Çamurluk Yokohama Kauçuk Çamurluk Hava Kalitesi Standartları Rıhtım Limanı STS |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Çap | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Ürün adı | Gemiden gemiye SGS Onaylı Dock Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | Zincir lastik ağı |
| İlk basınç | 50KPa veya 80KPa |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu EVA |
| Model numarası | DF-1200mm*2000mm |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Verimli Koruma Silindirik Deniz Çamurlukları Güvenilir Kıyı Şeridi Savunması Sağlar |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Çevre Dostu Malzemeler |