| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Sertifikalar | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Rıhtım ve İskele için Deniz Gemisi Rıhtım Kauçuk Çamurluk Hücre Çamurlukları CL800H |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Yükseklik | 400 ila 3000 MM |
| Sertifika | PIANC, DNV, ABS, BV, LR |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir vb. |
| Model numarası | DF-1500H |
|---|---|
| Ürün adı | Deniz Güvenliği Rıhtım Konisi Kauçuk Çamurluk Hiper Omega Çamurluklar PIANC2002 Standardı |
| Özellik | Yüksek E/R.H değeri, Su Geçirmez |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Edildi |
| Logo | Özel Logo Mevcuttur |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Ürün adı | Ship Wharf Yokohama Pnömatik Hava Bloğu Fender 3.3Mx6.5M Deniz Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Ürün Adı | 2500x5000mm Denizaltı Çamurlukları Dikey Şişme Bot Çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Boyutları | 4.5*12.0M |
| İlk basınç | 50kPa |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Aşınma | Düşük |
|---|---|
| Şekli | silindir |
| Performans | Kararlı |
| Basınç | Yüksek |
| Etki | Yüksek |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Color | Black |
| Ağırlık | Işık |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| çekme | Yüksek |