| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Özellik | Yüksek kaliteli malzemeler |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Çapraz | 500mm-4500mm |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Malzeme | NR |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| Paketleme | Plastik Torba + Palet |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NBR |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Koni Kauçuk Çamurluklar NR Malzemeleri Güvenlik Kalıplama 600H Çarpışma Önleyici |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Yükseklik | 500H-2000H |
| Sıcaklık | -40°C-120°C |
| Ürün adı | Hücre Kauçuk Çamurluk Ağır Hizmet Uzun Ömürlü Dock Deniz Tamponu Sabit Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kalite NR/NBR |
| Gerilme direnci | ≥16 MPA |
| Uzama | ≥300% |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |