| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Tip | Silindirik |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | Liman Rıhtımı için Tampon Dock Kauçuk Çamurluk Bacak MV Çamurluk UHMW-PE Pedleri |
|---|---|
| Bölüm | Rıhtım, Tampon |
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Dış görünüş | Pürüzsüz Kauçuk |
| stil | Ayak / OG Tipi |
| Ürün adı | Modüler Tasarım Dock Port Tamponlu Ağır Hizmet Elemanı Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Bölüm | Rıhtım, Tampon |
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Dış görünüş | Pürüzsüz Kauçuk |
| Tip | Eleman Tipi |
| Ürün Adı | yokohama pnömatik çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Baskısı | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |