| Ürün adı | 300H V Tipi Kauçuk Çamurluk Ozon ve UV Dayanımı Düşük Su Emme Koruması |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | V tipi |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| uzunluk | 1000mm-3500mm |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Kurulum | Kolayca. |
| Paketleme | Palet veya Özelleştirilmiş |
| Denizcilik | Ekspres/Havayolları/Denizyolu |
| Sapma | % 52.5 -% 55 |
| Ürün adı | Dock Tampon 300 Kemer Kauçuk Çamurluk Aşınmaya Dayanıklı Özelleştirme Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | DF-ARF300H |
| Tip | Kemer V Tipi |
| Standart | Pianc2002 |
| Boyut | Özel boyut |
| Ürün Adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Renk | Siyah ve özelleştirilmiş |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
|---|---|
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Tekne Gemi İskelesi İskele İskele Limanı |
| Ürün adı | V Tipi Çamurluk |
| Ürün adı | H1000 Koni Kauçuk Çamurluklar Doğal Kauçuk Aşınmaya Dayanıklı Tekne Yanaşma Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Sertifika | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | DF-V600H V Tipi Çamurluk Deniz Yanaşma Tekne İskelesi Özelleştirilmiş Aşınmaya Dayanıklı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Model numarası | DF-V600H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| Tasarım | Gümrük Çizimi |
| Ürün adı | D Tipi Fenderler |
|---|---|
| Kullanım | Gemi Yanaştırma veya Yanaştırma |
| Hizmet | OEM veya ODM |
| Özellikler | Dayanıklı ve sağlam |
| Yoğunluk | 1,35~2,0 gr/cm3 |
| Ürün adı | Rıhtım İçin Dayanıklı Doğal Kauçuk Koni Çamurluklar PIANC 2002 Standardı Giyin |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| Hizmet | OEM veya ODM |