| Ürün adı | Marine Dock V Tipi Çamurluk Doğal Lastik Tekne Gemisi PIANC2002 V500H |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Kıyı A |
| Yüzey | Pürüzsüz veya dokulu |
| Ürün Adı | V Tipi Çamurluk |
|---|---|
| Uygulama | Tekne Gemi İskelesi İskele İskele Limanı |
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Bölüm | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
|---|---|
| Genişlik | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | V Tipi Çamurluk |
| renk | Siyah/Gri/Beyaz/Gerektiği gibi |
| Kalınlık | Gereğince, gerektiği gibi |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Ağır Hizmet Tipi D Tipi Çamurluklar PIANC2002 300H İçi Boş D Deniz Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Model numarası | DF-D300H |
| Standart | PIANC2002, HGT2866-2016 |
| sertifika | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Garanti | 36 ay |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Etkili uzunluk | 1 ~ 6.5m |
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Özellik | Hafif kurulumu ve kullanımı kolay |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Garanti | 24 Ay |
| Özellikler | Verimli Enerji Emilimi |
|---|---|
| türü | V Tipi Kauçuk Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Birinci Sınıf Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Ürün adı | Doğal Kauçuk Özel Kemer Kauçuk Çamurluk V500H Çevre Dostu Güvenlik Esnekliği |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-V500H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Palet |