| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Liman |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Garanti | 36 ay |
| Özellikler | Yüksek enerji emici kapasitesi |
|---|---|
| türü | V Tipi Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Özellikler | Kolay Kurulum ve Bakım |
|---|---|
| türü | V Tipi Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, Orijinal Fabrika |
| Garanti | 36 ay |
| Uzunluk | 1 ~ 12m |
| Uygulama | Denizaltı |
| Özellikler | Yüksek Enerji Emilimi |
|---|---|
| türü | V Tipi Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Sağlam Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | Su Geçirmez Esnek Kemer Kauçuk Çamurluk DF-ARF600H V Tipi Deniz Sabit Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Tip | Kemer V Tipi |
| Uzama | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri Ve Tekne Fenderleri Deniz |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Kalınlığı | Gerektiği gibi |
|---|---|
| Şekli | V şekli |
| Genişliği | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| MOQ | 1 |