| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Özellikler | Eşsiz Dayanıklılık |
|---|---|
| Türü | Lastik Çamurluk V Tipi |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Sınıf Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Eva Yüzer Köpük Çamurluk Deniz Tekne Poliüretan Poliüre Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenders Panel Kauçuk Fenders Yüzen Pnömatik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 1000mm'den 6000mm'e kadar |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenders Konik Şekilli Kauçuk Tamponlar Konik Şekilli Şeffaf Kauçuk Tamponlar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 100 mm ila 2000 mm |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün Adı | Superior D Tipi Fenders Yığın Koruyucular Rıhtım Duvar Fenders Kauçuk Fender |
|---|---|
| Model numarası | DF-D100H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özel |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Kullanımı | Limanlama İşlemleri |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uygulama | rıhtım |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Özellikler | Kullanımı kolay |
| Sertifika | PIANC, ABS, DNV |