| Ürün adı | Pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Kullanım | Tekneyi Koruyun |
| Özellik | Esnek çalışma |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| OEM izin verilir | Evet |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Çevre Dostu Malzemeler |
| Ürün Adı | Güvenilir Silindir Deniz Fenders çekici tekne Fenders Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR/NBR |
| Model numarası | DF-C500 |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Uzama | ≥300% |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Özellik | Mükemmel yatay kararlılık |
| Ürün Adı | Yüksek Performanslı Silindirik Deniz Çamurlukları İskele Tampon Çamurlukları |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 70mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Kullanımı | Tekneyi Koruyun |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |