| Ürün Adı | 50kpa Denizaltı Fender Hidropnömatik Denizaltı Kauçuk Fender Dock Sling Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Boyutları | 4.5*12.0M |
| İlk basınç | 50kPa |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Özellikler | V Tipi Çamurluk |
|---|---|
| Türü | Lastik Çamurluk V Tipi |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Dereceli Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | Zincir ve lastik ile tekne yanaşması için gemi iskelesi pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-12000mm |
| Özellikler | Mükemmel darbe direnci |
|---|---|
| Türü | Lastik Çamurluk V Tipi |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Dereceli Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Çin Konus Kauçuk Fenders Kauçuk Dock Fender Deniz Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 1000mm ile 3000mm arasında |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Uzama | ≥300% |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Endüstriyel Rıhtım Limanı Teknesi |
| Ürün Adı | Çin Fabrikası Konik Şekilli Kauçuk Fenders Konik Kauçuk Tamponlar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 100 mm'den 5000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |